Orange County

26. ledna 2008 v 20:13 |  Seriály

Orange County

Seriál O.C poprvé v ČR uvedla do televize, televize nova. Orange county je v překladu orandžové město nebo město pomerančů. Je to o životě v Newportu a také hlavně o Ryanu Atwoodovi, který se svým starším bratrem ukradne auto a poté skončí v pasťáku a jeho bratr Tray ve vězení. Právník Sandy Cohen mu hledá matku, ale ta je alkoholička, tak ho přijmou do rodiny oni. Velmi rychle se u nich zabidlí, začne chodit do školy i s holkama....................
Ben Mckenzie alias Ryan Atwood
Benjamin McKenzie Benjamin McKenzie se narodil a vyrůstal v Texasu.Následně po jeho dokončení studia University of Virginia,kde byl specializovaný na zahraniční věci a ekonomiku, odešel do New Yorku a zabýval se herctvím-svým velkým koníčkem. Mezitím se v New Yorku objevil na off-Brodway v Life Is a Dream jako Soho Rep. Potom si zahrál v mnoha představeních na Williamstown Theatre Festival, včetně Street Scene a The Blue Bird ,a na University of Virginia v Measure for Measure a Zoo Story. Potom se přestěhoval do Los Angeles,kde vzal roli v The O.C.
Benjamin McKenzie
Adam Brody alias Seth Cohen
Adam Brody se narodil 15.prosince 1979 ve znamení střelce ve slunečné Californii v městě San Diego.Od mala se chtěl stát profesionálním surfistem což se mu bohužel nepodařilo.Každý herec se chtěl stát hercem díky nějakému filmu nebo seriálu pro Adama to byl film Tajemství loňského léta(1997, I know what you did last summer). Adam Brody si také zahrál malou roli ve filmu Pan a Paní Smithovi. Můžeme ho vidět také v seriálu O.C. (Orange County) jako sladkýho Setha Cohena.
Adam Brody
Mischa Barton alias Marissa Cooperová
Herečka Mischa Barton (narozená jako Mischa Anne Barton) je v našich končinách velmi známá, mohli jste ji už vidět v několika folmech u nás. Má o 8 roků starší sestru Zoe a o 2 roky mladší sestru Haniu. Když měla Mischa 4 roky, celá rodina se prestěhovala do USA, do New Yorku (konkrétně na Manhattan), kde žijí dodnes. Už v pěti letech začala navštevovat školu na Manhattanu. Když jí bylo 8, byla se svojí sestrou na letním táboře. Deti dostali úlohu napsat vlastní dialogy, které potom budou povídat svým rodičům.To co napsala bylo velkolepé. Rodičům řekli, že vychovávají budoucí hvězdu. Její rodiče byli najprve vzrušení, no ale potom se museli rozhodnot, zda to bude správna cesta pro jejich dceru. Ukončila to samotná Mischa, když v devíti řekla, že je to něco, co chce vyzkoušet.
Mischa Barton
Rachel Bilson alias Summer Robertsová
Rachel Bilson se narodila do herecké rodiny. Studovala na Notre Dame High School. Trochu se objevovala v divadelních hrách. Tuto půvabnou brunetku nejspíš znáte z seriálu O.C., jako Summer Roberts. Tato role ji proslavila nejvíc. Byla také zvolena v soutěži 50-ti nejkrásnějších do top 15. Ráda nakupuje a je milovnicí baseballu. Se svou nejlepší kamarádkou bydlí v Holywoodě. Celé jméno: Rachelle Sarah Bilson Barva očí: hnědá Barva vlasů: tmavě hnědá OBLÍBENÉ: Jídlo: cereálie Svačina: Sušenky(tzv. cookies) Zmrzlina: cookies,smetanová nebo kávová Sport: basketbal Herci: Johnny Depp, Sean Penn Herečky: Sandra Bullock, Jennifer Aniston, Drew Barrymore Svátek: Halloween Hudba: Bruce Springsteen, Billie Holiday, Jeff Buckley Filmy:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama