Návod na Mafii 2.část

18. února 2008 v 17:59 | Kivlov |  PC návody
Omerta
Po rozmluvě se Salierem si skočte k Vincenzovi pro zbraně a pak za Ralphem pro auto. Leží zrovna pod jedním, ale udělá si na Vás čas.
Nejdříve zajeďte do čínské čtvrti za Biffim. Je na trochu jiném místě, ale opět na svém náměstí. Poradí Vám dalšího informátora a ten je na jihu Central Island. Ani ten však nic neví. Dá však dobrý tip. Joe který je někde pod mostem u Bertoneho autoservisu, něco jistě ví.
Nejdete ho tam ještě se třemi kámoši. Je to ten plešatý uprostřed. Protože nechce nic říct dejte mu pár ran pěstí a hned víte kde by mohl Frank být. Policie ho ukrývá v Oakwood a když tam přijedete akorát ho převážejí na letiště. Rychle vůz otočte a jeďte za ním. Auto se na mapě neobjeví, ale na radaru je zobrazeno jako delší bílá čára. Jinak si pamatujte že jedou na letiště.
Na letišti se prostřílejte přes vstupní halu a když Frank uteče druhou stranou koukněte se do lékárničky a posbírejte zbraně a náboje. Pak se za ním vydejte ven. Venku se dejte doprava k letadlu a počkejte až kolem projede náklaďák. Jakmile zastaví nastupte do něj a projeďte přes hangár číslo jedna. Za ním jeďte vlevo za domy. Tady je Frank s ochrankou a té se zbavte a promluvte si s Frankem.
Po rozmluvě se otočte směrem ke vzducholodi a před Vámi je budova ve které je Frankova žena s dcerou. Pomatujte si že ochranka je všude a tak buďte ve střehu. V budově u ženy je telefon a tak rychle volajícího muže zastřelte. Pak už oslovte ženu a ošetřete se z lékárničky na zdi. Dojděte pro Franka a vraťte se k ženě. Frank je šťastný a slíbí vydat dokumenty za letenky pro dceru a ženu. Běžte tedy k místu poslední přestřelky a nastupte do auta a přes hangár jedna se vraťte do hlavní haly. Letenky jsou zde na pultě a pak se vraťte. Frank Stojí venku z druhé strany domu. Předejte mu letenky a on Vám poví o knihách. Přes hlavní halu si dojděte ke svému autu a vydejte se nazpátek do města.
Dojeďte na Down Town a zde v bance jsou hledané papíry. Při cestě domu se zastavte u Lucase v autoservisu. Poprosí vás o službičku a za to že zmlátíte určeného chlapa Vás naučí ukrást Thor 810. Ten si pak vyzvedněte v Oak Hill. Pak už se jen vraťte do baru Salieri.
Návštěva lepší společnosti
Klasický začátek během kterého si dojděte pro zbraně a ze dvora si vezměte libovolné auto.
Dojeďte si pro Salvatora ke stadionu v Hobokenu a sním pak k vile v Oak Hill. Zde zastavte u zadní branky a vystupte. Branka nejde otevřít a tak řekněte Salvatorovi, bay se o to postaral.
V zahradě se přikrčte a jděte podél pravého plotu. Na první křižovatce se dejte šikmo doprava přes cestičku k dalšímu živému plotu. Pokračujte dál podél něho a zahněte doleva. Za rohem jsou lavičky a tak pokračujte těsně vedle nich až na konec plotu. Zde vyčkejte, až hlídka sejde dolu a otočí se k Vám zády. Pak pomocí pálky hlídku zlikvidujte a jděte po schodech nahoru. Zde vyčkejte až služebná zhasne světlo a vejděte dovnitř. Odbočte vpravo ke kuchyni a opět počkejte až služebná vyjde na chodbu a dá se doleva. Rychle za ní do chodby, ale odbočte vpravo a po schodech nahoru. Dostanete se do další chodby a dveře na konci chodby vedou do kanceláře kde je sejf. Přistupte k němu a zmáčkněte pravé tlačítko na myši.
Po otevření sejfu z něho seberte dokumenty a dostaňte se co nejrychleji k autu. Není na to jednoznačný návod. Mě se jednou podařilo nepozorovaně projít za služebnou a pak podél plotů pomalu dojít až k brance. Podruhé jsem si naopak musel cestu prostřílet. Zde je problém vtom že máte málo nábojů a musíte si sebrat nějakou zbraň.
Venku nastupte do auta a Salvatora dovezte nazpátek k místu kde jste ho naložil a sám pokračujte k domovskému baru.
Skvělý obchod
Po videu se octnete u garáží a zde jděte po schodišti až úplně nahoru. Zde čekají prodejci alkoholu a jděte k nim. V momentě kdy bude probíhat obchod objeví se znenadání jiná parta a začne přestřelka. Vašim úkolem je prostřílet se až dolu do přízemí a zničit vše co se Vám připlete do cesty. V předposledním patře v drátěné ohradě je lékárnička, která by Vám to měla usnadnit. Až budou garáže vyčištěné dojděte nahoru pro náklaďák a alkoholem a sjeďte sním dolu k výjezdu z garáží.
V náklaďáku nemáte moc nadějí ujet pronásledovatelům a tak vystupte a postřílejte protivníka již zde na parkovišti. Velké nebezpečí zde číhá ze strany policie. Jakmile Vás uvidí nemáte moc šance na únik. Podaří-li se Vám zbavit se protivníka dojeďte klidně do skladu v Hobokenu.
Dobrou chuť
Nasedněte do auta a odvezte Salieriho do restaurace v New Arku.
Při jídle do baru vtrhnou gangsteři a vy musíte uchránit dona. Otočte se čelem vzad a utečte zadním vchodem. V chodbičce je lékárnička a venku zamiřte do uličky, která ústí na silnici. Zde je jedna hlídka od které získáte pořádnou zbraň. Rychle se otočte a na dvorku vyjděte po schodech ke dveřím. Zde se skrčte a otevřete dveře. Nepřítel bude možná již v chodbě, nebo se dostanete až na konec a vpadnete jim do boku. Musíte postřílet všechny co zde číhají a poslední gangster je nahoře v prvním patře.
Je jasné že Carlo zradil a tak se jeďte k němu podívat. Bydlí v blízkosti mostu West Marshall.
Vykopněte jeho dveře od bytu a vylezte za ním oknem na požární schodiště. Carlo je schován za boudou na dvorku a tam ho sejměte. Totéž udělejte i jeho kámošům.
Všechno nejlepší
Po rozhovoru s donem dostaneš nový úkol. Dojdi si k Ralphovi pro auto a pak se vydej do přístavu.
Podle mapy dojeď do přístaviště a zaparkuj na parkovišti. K molu se dej schody vpravo a za telefonní budkou vejdi do dveří a v chodbičce otevři dveře napravo. Za nimi jsou schody dolu a tam je místnost s námořním oblekem. Ten si vem na sebe a vydej se k lodi. Stráž u mola tě pustí klidně na loď.
Vydejte se schody nahoru a pak po pravě straně až na záď lodi. Zde doleva a pod schodišti je záchodek s cedulkou "Klíče u plavčíka". Přesto se pokuste dveře otevřít a pak se vraťte asi tak do půlky lodi do místa kde se baví dvě ženy a zde po schodech dolu. Zde najdete sedícího námořníka a zeptejte se ho na klíče. Poradí Vám že je má plavčík a to je ten co se pohybuje v okolí v pruhovaném námořním tílku. Plavčíkovi musíte o klíč říct dvakrát než Vám je dá. Pak si skočte na této palubě do zadní části na záchod a seberte kýbl a pak hurá nahoru k zamčenému záchodu. Otevřete dveře a místnost ukliďte. Pak teprve uvidíte dole pod skříňkou zbraň a tak si jí seberte. Je dobré se vrátit ještě dolu k plavčíkovi a vrátit mu klíče. Pak již vyjděte na horní palubu a vyčkejte na přídi příchodu politika. V momentě kdy začne řečnit vyndejte zbraň a zastřelte ho. Pozor má u sebe ochranku a vy málo nábojů. Proto se nezdržujte a rychle dolu k připravenému člunu. Jsou tam dvířka a po jejich otevření máte úkol splněn a v hlavním menu se Vám otevře volba jízd.
Bastard se štěstím
Dojděte si s Pauliem k Vincenzovi pro zbraně a pak k Ralphovi pro auto. Dostanete Guardian Terraplen a s Paulem se vydejte do města.
Podle mapy se dostanete k restauraci a zastavte u telefonní budky. Zní pak zavolejte do restaurace. Stane se však chyba a zastřelíte někoho jiného. Máte dvě možnosti. Buď zastřelte chlapy kteří se vyřítí z hospody, nebo si za závoďte s pronásledovateli. Každopádně se však v pořádku vraťte do Salieriho baru.
Pro druhý pokus si vezměte ze stolu výbušninu a v garáži nějaké auto. Sním podle mapy dojeďte k zelenému autu a v momentě kdy hlídka u auta dokouří a zajde do domu položte pod auto nálož (z pravé strany pomocí pravého tlačítka myši) a vraťte se do auta. Opět špatný pokus a jste zase v baru u Salieriho.
Další pokus plníte ve dvou. V rozhodujícím okamžiku Paulimu selže zbraň. Nechte ho tedy nastoupit do auta a rychle pronásledovatelům ujeďte. Až se jich zbavíte vraťte se do baru.
Dohlížíte na pokus jiné skupiny a když to selže jeďte za Sergiou do přístavu na Works Quater. Nesnažte se ho zablokovat nebo jinak omezovat.Vašim cílem je nenechat ho ujet a být mu stále v patách.
Až budete v přístavu zbavte se těch čtyřech maníků u vchodu a nasedněte do náklaďáku. V areálu se dejte doprava a jeďte rovně ke kolejím. Na budově vpravo u kolejí je lékárnička. Pak se dejte vlevo po kolejích a jeďte až dozadu ke dvěma cisternám. Zde zastavte co nejblíže u výhybky a přehoďte jí (pravé tlačítko na myši). Pak vyndejte klín pod kolem na první cisterně a nasedněte znova do náklaďáku. Sním dojeďte až k vagónu který narazil do vrat. Spustí se animace.
Teď vnikněte do skladu a zastřelte všech pět strážců na kraji. Pak se vraťte do auta a projeďte skladem na jeho konec. Zde je Sargia a toho s náklaďákem přejeďte. Až bude mrtvý vystupte z auta a v místnosti za ním je lékárnička. Pak už jen nastupte do auta a vyjeďte bránou kterou jste se dostali do přístavu.
Zajeďte do autoservisu k Lucasovi. Nechoďte k němu, ale jestli máte náklaďák. Sežeňte si nějaké rychlé auto a zastavte úplně u servisu. Pak teprve jděte k Lucasovi.
Zdá se že se jedná o lehkou část, ale čas je strašně neúprosný a není lehké převést z čínské čtvrti zraněného kámoše k doktorovi.
Smetánka
Dojděte k Vincenzovi pro zbraně a pak si vyberte nějaké rychlejší auto. Všichni tři jeďte k divadlu a tam zjistíte že Morrello právě odjíždí. Sledujte ho na letiště a nesnažte se ho blokovat. Na letišti se Vám porouchá auto a tak rychle utíkejte na letištní plochu. Zde zastřelte dva chlapíky a nasedněte do opraveného auta ze strany spolujezdce. Vezměte si Thompson a snažte se sestřelit letadlo. Miřte a oba motory a musí plně hořet, aby se letadlo zřítilo.
Dojeďte si do hangáru pro Morrellovo auto a vraťte se do města. Společníky dovezte do baru a sami skočte k Lucasovi.
Lucas má za garáží hledané auto a toho se musíte zbavit. Jeďte podle mapy k útesům. Pozor na policii protože auto je hledané a policie stále pátrá. Zde dojeďte na příkrý svah u útesů a vyřaďte rychlost a podržte ruční brzdu. Jakmile vystoupíte auto se samo rozjede z kopce a spadne do moře. Nesmí dopadnou na skály dole.
Jste sice bez auta, ale to si někde lehce seberete a vrátíte se do autodílny. Lucas Vám prozradí kde je pěkné auto a vy si proněj zajeďte. Nesmíte se ho pokusit ukrást hned protože majitel hned střílí. Nechte ho nastoupit a pak teprve zaútočte. Vyhoďte ho z auta a než se zpamatuje rychle pryč. Když se Vám nepodaří dostat ho na parkovišti můžete ho pronásledovat a auto získat během honičky.
Volební kampaň
Klasický začátek. Pro zbraně, auto a dojet podle mapy na určené místo. Před věznicí jděte vlevo do malé uličky a zde vlezte do kanálu. U dalšího žebříku nahoru a jste ve staré věznici.
Nahoře se otočte a jděte kolem budovy a do prvních dveří. Otevřete mříž a po schodišti nahoru. Zde Vás čeká první banda a tak se s nimi nepárejte. V prvním patře se dáte vlevo a venku na ohoze po schodišti nahoru. Zde musíte dveře vykopnout a čeká Vás další přestřelka. Dejte se na druhou stranu a dostanete se k rozbořené zdi. Zde je lékárnička a pokračujte dál až ke schodišti. To je dobře střežené a tak se prostřílejte až nahoru. Zde na ochoze vyndejte snajprovku a zapněte zaměřování. Pokuste se sestřelit politika u řečnického pultu. Jakmile budete mít úkol splněn seběhněte po schodišti až úplně dolu. Na nádvoří jsou psi a ty zlikvidujte. Na velkých vratech je zámek ten rozstřílejte. Pak všechny zbraně zahoďte a vyjděte ven. Policie Vás prohledá a můžete odjet k Lukasovi.
Váš úkol je zajet pro přítele než na něj přijde policie. Za odměnu dostanete tip na další auto. Až k němu přijedete promluvte si s chlápky u auta a jakmile odejdou můžete sním odjet do baru.
Jen tak pro radost
Opět klasický začátek a všichni tři jedním autem dojeďte na určené místo na Works Quart. Zde vystupte a po malé ukázce jeďte s Paulem k přístavu.
Před podnikem vyčkejte až vyjede náklaďák a opatrně ho následujte. Odbočí do malé uličky a zajede do skladu. Vy jeďte dál a za rohem zablokujte silnici. Auto až vyloží náklad pojede touto cestou nazpátek. Bude muset zastavit a vy toho využijte a řidiče vytáhněte z auta. Nesmí vám utéct a tak ho vezměte pálkou a až bude ležet získejte jeho doklady. Pak nastupte do náklaďáku a zajeďte nazpátek do skladu.
Od brány se dejte rovně až uvidíte napravo nápis expediční sklad a vlevo na rampě chlápka hlídajícího skladiště. Zaparkujte náklaďák zadní částí auta k rampě a jděte si popovídat a chlapíkem. Ten Vás pošle vykládat bedny a na chvíli si odskočí. Toho využijte a naložte 6-7 beden na náklaďák. Pak rychle za chlapama u beden které máte přenést do skladu. Promluvte si s nimi a oni Vám pomohou. Až budou všechny bedny ve skladu přiběhne onen chlapík podívat se jak jste na tom. Pak se vrátí na své původní místo a vy si sním jděte promluvit. Jakmile znova odejde naložte zbytek beden a jeďte k bráně.
Nanic nečekejte a rychle na smluvené místo. Budou Vás pronásledovat a nepodaří-li se Vám je se střást čeká Vás na domluveném místě přestřelka. V okolí je postavená brokovnice.
Na smluveném místě na Vás čekají parťáci a odvezte opatrně náklad do skladu.
Melouch
Po setkání s Paulem ho následujte. Nadzemkou dojedete k bance a vevnitř si dohodnete postup přepadení.
Na křižovatce v okolí banky se zmocněte nějakého auta a vydejte se do Hobokenu ke Žlutému Pitu pro zbraně. Cesta je podle mapy snadná a jeho doupě je v uličce vedle kina Twister. Zabouchejte na železné dveře a ve sklepě si vyberte podle libosti zbraně. Sice již nějaké auto máte, ale přesto se stavte v autoservisu u Lucase. Ten chce po Vás jako obvykle nějakou službičku.
Převezměte od něj balíček a jeďte na jih k mostu. Zde vystupte a po schodech sejděte pod most. Zde na Vás čeká Dick. Předejte mu balíček, ale pak dojde k malé přestřelce. Pomožte Dickymu zlikvidovat protivníky a pak se vraťte k Lucasovi.
Podle mapy se vydejte do Oakwoodu a zde zablokujte cestu vyhlídnutému autu. Řidiče vyhoďte z auta a než se s pamatuje skočte do auta a vydejte se k Paulimu. Před domem zatrubte a vyčkejte na jeho příchod. Pak spolu odjeďte k bance.
Jakmile vstoupíte do banky vyndejte zbraň a pomožte Paulimu odrazit první obranu. Pak se vydejte přes halu k přepážce a zde pod hodinami vykopněte dveře jestli je mezitím již někdo neotevřel. Dejte se doleva a zde na zdi najdete klíče. Pak se kousek vraťte s dveřmi se dostanete na chodbu. Po schodech naproti dveřím nahoru a v patře vlevo a do prvních dveří opět nalevo. Je to pracovna ředitele. Pak se vraťte na schodiště a sejděte až dolu do sklepa. Zde otevřete mříže naproti a jděte dál až k mřížím u trezoru. Ty otevřete a následuje animace. Vraťte se k Paulimu a pak ven z banky.
Autem se vydejte rychle směrem k Hobokenu a zde opusťte silnici a jeďte mezi domy pod nadzemkou. Je zde na kraji zábradlí a pak vysoké schody. Ty Vám nic neudělají a jste před policii chráněny. Počkejte až po Vás policie přestane pátrat a pak se vydejte do úkrytu. V Palermo Club je proto přímo stvořen. V úkrytu si promluvte a následuje animace která Vás přenese do dalšího dne.
Smrt umění
V bytě mrtvého Pauliho se nezdržuj a rychle ven na chodbu. Zde Vás policie nebude kontrolovat a tak vyjděte po schodech ven.
Zde si vezměte nějaké auto a zajeďte za Lucasem. Ten Vás poprosí o poslední službu a tak zajeďte k hotelu Corleon a sledujte dívku v červeném svetru a černé sukni. Nesmí si Vás všimnout a tak opatrně. Až zjistíte kam šla vraťte se k Lucasovi.
Ten Vám poví o perfektním autě v China Town. Nachází se v autobazaru a stojí u body o samotě. Do bazaru vedou dvoje vrata a je lepší jít přes ty na chodníku. Zámek dvěma výstřely urazte (předtím se však pořádně rozhlídněte zda není na blízku policie) a pak otevřete vrata. Psi je možné zastřelit nebo přejet autem a pak již Vám nic nebrání získat nové auto. Teď si ještě zajeďte ke Žlutému Pitu pro zbraně. Doufám že si pamatujete kde to je. Jakmile budete mít zbraně vydejte se do galerie.
Zde zjistíte že jste padl to pasti. Zlikvidujte protivníky ve vstupní hale a dejte se schodištěm naproti. Je to boční cesta která Vás dostane k protivníkovi z boku. Až se prostřílíte ke schodišti rychle pod ním proběhněte protože přiletí ze shora granát. Pak teprve vyjděte schodištěm nahoru. Následuje video a po něm další přestřelka. Neotvírejte žádné dveře a vyčistěte celé okolí. Není to jednoduché a až narazíte na další schodiště nahoru pozor na granát. Je zde však lékárnička a ta Vám přidá aspoň pár životů. Nahoru nechoďte a přejděte úplně na druhý konec patra. Zde otevřete dveře napravo. Je zde pár posledních protivníků. Postupujte opatrně a prohledejte všechny místnosti. Na druhé straně najdete otevřené dveře a jste opět u schodiště. Teď teprve jděte u lékárničky do dalšího patra a do dveří napravo. Zde vás čeká poslední přestřelka.
Sam je rychlej, ale neopatrnej. Stojí většinou uprostřed ochozu a tak nejlepší taktika je stát za pilířem a hlídat co dělá. Dá se najít taková poloha při které po Vás střílí, ale kulky jdou do zdi. V okamžiku kdy bude nabíjet do něj vyprázdněte zásobník. Toto několikrát opakujte a on uteče do postraní chodby. Vy pak jděte po krvavých stopách. Musíte opatrně protože Sam na Vás číhá. Až na něj narazíte stačí pár výstřelů a je konec.......................
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wendiseek @ Majulka Wendiseek @ Majulka | Web | 18. února 2008 v 18:01 | Reagovat

Ahoj promin že otravuju! ale na mojem blogu je bleskovka tak se prosím připoj...a když nemusíš bleskovky tak se aspon koukni!!Určitě tam najdeš něco co by tě mohlo zajímat!!Adresa je tahle: http://honeygirls.blog.cz/0802/17-bleskovka#komentar

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama